1. Dziś XXVI Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży, o g. 17.00 Msza święta. Po Mszach świętych przed kościołem zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Meksyku.
  2. Od poniedziałku Msze święte wieczorne będą o g. 17.00, po nich różaniec.
  3. W poniedziałek wsp. św. Aniołów Stróżów.
  4. W środę wsp. św. Franciszka z Asyżu, na Mszę świętą o g. 17.00 i różaniec zapraszamy dzieci komunijne z klas trzecich szkoły podstawowej wraz z rodzicami.
  5. W czwartek wsp. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, od g. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I czwartku miesiąca, w czasie tej adoracji o g. 16.30 będzie nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza święta.
  6. W piątek Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 17.00, na Łużu o g. 18.30. Spowiedź od g. 16.00 w kościele, od g. 18.15 na Łużu. Na Mszę świętą i różaniec w piątek zapraszamy młodzież klas VI, VII szkoły podstawowej i II, III gimnazjum z rodzicami. O g. 16.00 spotkanie DSM, po Mszy Św. wieczornej spotkanie lektorów, po Mszy świętej wieczornej spotkanie młodzieżowej grupy apostolskiej. Składka na tacę na misje. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną : Podlas i Wojsław od g. 8.00, Rzochów i Rzemień od g. 13.30.
  7. W sobotę wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, o godz. 16.00 comiesięczna adoracja I sobót miesiąca, które poprowadzi Róża różańcowa NMP Królowej Różańca Świętego, w czasie adoracji odmówimy cztery części różańca świętego włączając się w ten sposób w ogólnopolską modlitwę Różaniec do granic pod hasłem „Ratuj różańcem Polskę i świat”, po adoracji ok. g. 17.00 Msza święta. Na Różaniec gorąco zapraszamy wszystkich parafian, a szczególnie młodzież i dzieci.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski, składka na tacę będzie przeznaczona na prace inwestycyjne w parafii, po Mszach świętych zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Trzeciego Tysiąclecia. W przedsionku kościoła będą zbierane podpisy pod obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję”. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty. Bardzo proszę, aby zbiórką podpisów zajęli się członkowie Domowego Kościoła.
  9. Serdecznie dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach.
  10. W dniu 15 października odbędą się wybory do Parafialnej Rady Duszpasterskiej, dlatego do soboty 7 października prosimy w zakrystii lub kancelarii zgłosić kandydatów do rady, tak aby byli reprezentanci każdej części parafii tzn. Rzochowa, Wojsławia, Rzemienia, Tuszymy i Łuża. W następną niedzielę ogłosimy nazwiska kandydatów, na których 15 października oddamy głosy.
  11. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty + Tadeusz Sroka z Wojsławia, l.80. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a jego polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.