1. Dziś XXVI Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta. Dzisiaj dzień modlitw o trzeźwość i Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa.
  2. W poniedziałek wsp. św. Wacława, męczennika po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla aspirantów.
  3. We wtorek święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. W środę wsp. św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła o  18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów kościoła, po niej Msza święta, a po Mszy świętej spotkanie dla lektorów i ministrantów..
  5. Od czwartku Mszę święte będą w dni powszednie o g. 17.00. W czwartek wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, od g. 16.00 Godzina święta – adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z pierwszym nabożeństwem różańcowym. Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus serdecznie zapraszają na Mszę świętą odpustową, która będzie w kościele o g. 17.00. Jak co roku po Eucharystii odbędzie się obrzęd poświęcenia róż, które są znakiem łask obiecanych przez św. Teresę dla wszystkich proszących ją o wstawiennictwo. Zachęcamy do polecania św. Teresie wszystkich intencji, które nosimy w sercu, by mogła je przedstawiać Miłosiernemu Bogu, którego tak bardzo ukochała.
  6. W piątek wsp. św. Aniołów Stróżów. Msze święte o g. 6.30 i 17.00, na Łużu o 18.15, okazja do spowiedzi świętej od g. 16.00 w kościele, od g. 18.00 na Łużu.  O g. 16.00 spotkanie dla DSM. Na g 17.00 na Mszę święta i nabożeństwo różańcowe w szczególny sposób zapraszamy kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla Grupy Apostolskiej. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalna : ks. proboszcz od g. 8.00, ks katecheta od g. 14.00. Składka na tacę z I piątku będzie przeznaczona na misje.
  7. W sobotę od godz. 16.00 comiesięczna adoracja I sobót miesiąca, które poprowadzi Róża różańcowa NMP Królowej Różańca świętego, różaniec będzie w ramach tego nabożeństwa od g. 16.30, po adoracji o g. 17.00 Msza święta.
  8. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, na sumie chrzest dzieci. o 16.30 Różaniec, a po nim Msza święta wieczorna.
  9. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne i w kopertach.
  10. W minionym tygodniu odszedł + Henryk Augustyn z Rzemienia, l. 87. Rodzinie składamy Wyrzy chrześcijańskiego współczucia, a jego polecamy miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”. Pogrzeb będzie we wtorek o g. 13.00 wyprowadzenie z Domu Pogrzebowego Nadzieja, o 13.39 Różaniec, a o 14.00 Msza święta pogrzebowa.