1. Dziś XXVI Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta. o g. 13.30 Msza święta w intencji obecnych i byłych strażaków OSP Rzochów z poświęceniem nowego samochodu gaśniczego i występem Orkiestry Dętej „Dobrynin”. Dzisiaj dzień modlitw o trzeźwość i Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa.
  2. W poniedziałek wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Siostry Karmelitanki serdecznie zapraszają na Mszę świętą odpustową na godz. 15.00 do kaplicy w domu zakonnym. Jak co roku po Eucharystii odbędzie się obrzęd poświęcenia róż, które są znakiem łask obiecanych przez Świętą Teresę dla wszystkich proszących ją o wstawiennictwo. Zachęcamy do polecania Świętej Teresie wszystkich intencji, które nosimy w sercu, by mogła je przedstawiać Miłosiernemu Bogu, którego tak bardzo ukochała.
  3. Od poniedziałku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będą w naszym kościele po Mszy świętej wieczornej, a Msza święta wieczorna będzie już od jutra o g. 17.00. Po nabożeństwie różańcowym spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Na Różaniec gorąco zapraszamy wszystkich, szczególnie młodzież i dzieci.
  4. We wtorek wsp. św. Aniołów Stróżów.
  5. W środę po nabożeństwie różańcowym spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  6. W czwartek wsp. św. Franciszka z Asyżu, od g. 16.00 Godzina święta – adoracja Najświętszego Sakramentu, o g. 17.00 Msza święta i nabożeństwo różańcowe, na które w szczególny sposób zapraszamy dzieci z klas trzecich SP wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii świętej.
  7. W piątek wsp. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Msze święte o g. 6.30 i 17.00 w kościele, o g. 18.15 na Łużu. Okazja do spowiedzi św. Od g.16.00 w kościele, od 18.00 na Łużu. W piątek na spowiedź, Mszę świętą i Różaniec maja obowiązek przybyć kandydaci do bierzmowania : z klas siódmych, ósmych szkół podstawowych i trzecich gimnazjalnych. O g. 16.00 spotkanie DSM, po nabożeństwie wieczornym spotkanie młodzieżowej grupy apostolskiej. Składka na tacę z I piątku na  Od g. 8.00 z posługą sakramentalna do chorych w domach udaje się ksiądz proboszcz, a od g. 13.30 ks. Piotr.
  8. W sobotę od godz. 16.00 comiesięczne adoracja I sobót miesiąca, które poprowadzi Róża różańcowa NMP Królowej Różańca świętego, różaniec będzie w ramach tego nabożeństwa. po adoracji o g. 17.00 tylko Msza święta.
  9. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży, na sumie chrzest dzieci. o 16.30 Różaniec, a po nim Msza święta.
  10. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na ogrodzenie kościoła i plebanii złożone na konto parafialne i w kopertach.
  11. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 12 serdecznie zapraszana akademię „Ta, co nie zginęła” w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, która odbędzie się 1 października o g. 11.00 w sali gimnastycznej. Po przejściu na rynek, nastąpi odsłonięcie tablicy pamiątkowej poświęconej Pawłowi Wałkowi – legioniście z Rzochowa.