1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła.
  2. U Ks. Proboszcza zdiagnozowano zakażenie koronawirusem. Aktualnie przebywa na leczeniu w szpitalu. Pozostali księża znajdują się na plebanii na kwarantannie. Wyrażamy głęboką wdzięczność za modlitwy w intencji Ks. Proboszcza i wszystkie osoby objęte kwarantanną. Dziękujemy za liczne słowa wsparcia i życzenia powrotu do zdrowia. Prosimy o dalszą modlitwę za Ks. Jerzego oraz osoby odbywające kwarantannę. Zapewniamy o pamięci modlitewnej za wszystkich parafian. W waszej intencji odmawiamy codziennie różaniec.
  3. Kościół parafialny pozostaje otwarty dla wiernych. Msze Święte odprawiają kapłani z sąsiednich parafii. Jednak z uwagi na zaistniałą sytuację nastąpiła zmiana co do godzin sprawowanych Eucharystii.

Dzisiaj Msze Święte w kościele parafialnym zostaną odprawione o godz. 9.30 i 11.00.

Pozostałe Msze Święte: o godzinie 7.30 i 17.00 oraz na Łużu o godz. 8.15 zostały odwołane. Zamówione intencje mszalne na te Eucharystie zostaną odprawione przez kapłanów na plebanii. Członkowie róż różańcowych zmieniają się tajemnicami między sobą.

W ciągu tygodnia w dni powszednie w kościele parafialnym Msze Święte odprawiane będą tylko o godz. 17.00. Po nich nabożeństwo różańcowe. Msza Święta o godzinie 6.30 zostaje odwołana. Zamówione intencje na Msze Święte poranne zostaną odprawione przez kapłanów na plebanii.

W najbliższym tygodniu spotkania formacyjne: aspirantów, ministrantów, lektorów, grupy apostolskiej, dzieci przygotowujących się do I spowiedzi Komunii Świętej zostają odwołane.

Kancelaria parafialna do 11 października pozostaje nieczynna. Kontakt z kapłanami wyłącznie drogą telefoniczną.

1. W poniedziałek wsp. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

W środę wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

W przyszłą niedzielę w naszej ojczyźnie przeżywać będziemy Dzień Papieski.

1. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne  i w kopertach.
  2. W minionym tygodniu odeszła do wieczności + Maria Tomolik. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a jej duszę polecamy miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.