1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, po 9.30 dla młodzieży, o g. 16.30 nabożeństwo różańcowe, po nim Msza święta. W Przecławiu o g. 11.00 suma odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej. W Bochni od dzisiaj tygodniowy odpust.
  2. W poniedziałek wsp. NMP Różańcowej.
  3. W dni powszednie codziennie o g. 17.00 Msza święta, a po niej nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie przez cały październik.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie połączona z nabożeństwem różańcowym w intencji dobrodziejów naszego kościoła. Po nabożeństwie spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  5. W czwartek po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  6. W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM, a po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla młodzieżowej grupy apostolskiej.
  1. W następną niedzielę XIX Dzień Papieski, zamiast kazania do południa po Komunii świętej będzie misterium  przygotowane przez młodzieżową grupę apostolską i scholę. Po Mszach świętych można do puszek złożyć datek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – przeznaczone na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin. Składka na tacę z następnej niedzieli będzie przeznaczona na cele inwestycyjne w parafii.
  2. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na ogrodzenie cmentarza w kopertach i na konto parafialne.