1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, na sumie chrzest dzieci, o g. 16.30 nabożeństwo różańcowe, po nim Msza święta. W Przecławiu o g. 11.00 suma odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej.
  2. W dni powszednie codziennie o g. 17.00 Msza święta, a po niej nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie przez cały październik.
  3. W poniedziałek po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie połączona z nabożeństwem różańcowym w intencji dobrodziejów naszego kościoła. Po nabożeństwie spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  5. W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM, a po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla młodzieżowej grupy apostolskiej.
  6. W sobotę wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
  7. W następną niedzielę XVIII Dzień Papieski, po Mszach świętych można do puszek złożyć datek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – przeznaczone na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin. Składka na tacę z następnej niedzieli będzie przeznaczona na ogrodzenie kościoła i plebanii.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na ogrodzenie kościoła w kopertach, na konto parafialne.
  9. Wszyscy jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego. Prosimy w czasie zbliżającej się jesienno-zimowej szarówki, zwłaszcza osoby starsze, o ubieranie odblasków w drodze na nabożeństwa wieczorne. Odblaski ratują nam życie. Natomiast wszystkich, którzy przeżywają smutek i traumę, po stracie swoich bliskich w wyniku wypadku drogowego zapraszamy do pomnika pamięci o ofiarach wypadków drogowych „Przejście” w Zabawie dnia 18 listopada 2018 r. na godz. 10:30. Apelujemy do wszystkich kierowców: o kulturalną, ostrożną i bezpieczną jazdę! Do wszystkich uczestników ruchu – o poszanowanie dla życia, bo jest ono darem Bożym! Ks. Damian Migacz – Diecezjalny Duszpasterz Kierowców