1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła, XVII Dzień Papieski, o g. 16.30 nabożeństwo różańcowe, po nim Msza święta. Po Mszach świętych można do puszek złożyć datek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – przeznaczone na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z niezamożnych rodzin. Dzisiaj w przedsionku kościoła członkowie Domowego Kościoła zbierają podpisy pod obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję”. W Przecławiu o g. 11.00 suma odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej.
  2. W dni powszednie codziennie o g. 17.00 Msza święta, a po niej nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy do licznego udziału w tym nabożeństwie przez cały październik.
  3. W poniedziałek wsp. bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie połączona z nabożeństwem różańcowym w intencji dobrodziejów naszego kościoła. Po Mszy świętej spotkanie dla ministrantów.
  5. W piątek wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. O g.19.00 spotkanie dla młodzieżowej grupy apostolskiej.
  1. W następną niedzielę w całej naszej diecezji będą wybory do Parafialnych Rad Duszpasterskich. W naszej parafii przesuwamy ten termin o tydzień później, ponieważ zostało zgłoszonych tylko pięcioro kandydatów, a z wyboru powinno wejść do Rady osiem osób, czyli kandydatów powinno być więcej. Prosimy w ciągu tygodnia składać propozycje, wrzucając kartkę z imieniem i nazwiskiem swojego kandydata dziś na tacę lub do skarbonek po prawej i lewej stronie głównego wejścia do kościoła.
  2. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na wyposażenie kościoła w kopertach, na konto parafialne i dziś na tacę.
  3. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty + Zofia Piekarska z Wojsławia, l 78. Pogrzeb będzie dzisiaj : o g. 13.30 w kościele Różaniec, a o g. 14.00 Msza święta pogrzebowa. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  4. Dziś 8 października b.r. o g. 20.00 w kościele dolnym Parafii Ducha Świętego w Mielcu rozpoczynają się katechezy dla dorosłych, małżeństw i młodzieży. Szczegóły na afiszu.