1. Dziś XXVIII Niedziela Zwykła, o godz.16.30 nabożeństwo różańcowe, po nim Msza święta wieczorna. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszek na Dzieło Trzeciego Tysiąclecia.
  2. W poniedziałek św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła. Po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  3. We wtorek wsp. św. Jadwigi Śląskiej.
  4. W środę wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  5. W czwartek święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. W naszej parafii w środę 18 października będziemy obchodzić święto 3 rocznicy konsekracji naszego kościoła, dlatego zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą dziękczynno – błagalną i różaniec w czwartek na g. 17.00. Po nabożeństwie wieczornym na plebanii spotkanie dla grupy modlitewno-biblijnej p.w. św. Eliasza.
  6. W piątek o g. 16.00 spotkanie DSM. O g. 17.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas ósmych Szkoły Podstawowej i trzecich Gimnazjum wraz z rodzicami.
  7. W sobotę wsp. św. Jana Kantego, prezbitera.
  8. W następną niedzielę Światowy Dzień Misyjny. Składka na tacę na misje. O g. 11.00 Msza święta dla dzieci. W sobotę 27 października w Bobowej będzie doroczne spotkanie misyjne dla róż różańcowych. Chętnych na wyjazd prosimy zapisywać się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  9. Niedługo Uroczystość Wszystkich Świętych, będzie okazja do zyskiwania odpustu dla dusz w czyśćcu cierpiących, a do tego potrzebny jest stan łaski uświęcającej. Codziennie okazja do sakramentu pokuty pół godziny przed wieczornym nabożeństwem. Można składać kartki z wypominkami.
  10. Staropolskie „Bóg zapłać„ za wszelkie ofiary składane na potrzeby kościoła złożone w kopertach, kancelarii, na konto parafialne i dziś na tacę.