1. Dziś XXX Niedziela Zwykła, rocznica poświęcenia naszego kościoła o g. 16.30 różaniec, po nim Msza święta.
  2. W środę święto św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów.
  3. W sobotę zakończenie nabożeństw różańcowych.
  4. Codziennie od poniedziałku do soboty od g. 16.30 można skorzystać ze spowiedzi świętej przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Już od poniedziałku Msze święte w naszym kościele będą rano o g. 6.30 i wieczorem o g. 17.00.
  5. W następną niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte będą o g. 7.30, 9.30, 11.00 i o g. 17.00, 8.15 na Łużu, nie będzie w tym roku procesji na cmentarz i Mszy świętej na cmentarzu, po wieczornej Mszy świętej będą czytane wypominki i odmówimy modlitwy za zmarłych przepisane na dzień Wszystkich Świętych wraz z modlitwą różańcową. Zamiast na cmentarzu po Mszach świętych przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę na potrzeby Seminarium Duchownego w Tarnowie. Otaczajmy również modlitwą nasze Seminarium, diakonów oraz kleryków przygotowujących się do posługi kapłańskiej.
  6. W następną niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, na sumie chrzest dzieci, które w ciągu tygodnia można zapisać w kancelarii parafialnej.
  7. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty + Zofia Janus z ul. Majowej, l. 70. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a Ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”. Pogrzeb będzie dzisiaj, o g. 13.30 Różaniec w kościele, a o g. 14.00 Msza święta pogrzebowa.