1. Dziś XXX Niziela Zwykła, o g. 16.30 różaniec, po nim Msza święta. O godz. 11.00 w Łączkach Brzeskich suma odpustowa ku czci św. Judy Tadeusza.
  2. W poniedziałek po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  3. W środę zakończenie nabożeństw różańcowych, od g. 16.00 spowiedź przed Uroczystością Wszystkich Świętych, po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  4. W czwartek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte będą o g. 7.30, 9.30, 11.00, 8.15 na Łużu, o g. 13.30 w kościele nieszpory za zmarłych, a po nich procesja na cmentarz połączona z wypominkami i modlitwą za zmarłych. Po kazaniu zostanie odprawiona na cmentarzu Msza święta. Przy bramie cmentarnej tradycyjnie będzie można złożyć ofiarę na potrzeby Seminarium Duchownego w Tarnowie. Otaczajmy również modlitwą nasze Seminarium, diakonów oraz kleryków przygotowujących się do posługi kapłańskiej.
  5. Od czwartku do 8 listopada włącznie nawiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych można zyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących. Taki sam odpust można zyskać poprzez nawiedzenie kościoła celem przyjścia z pomocą zmarłym odmawiając Ojcze nasz … Wierzę … i modląc się w intencjach Ojca Świętego. Odpust ten można zyskać od południa w dzień Wszystkich Świętych do północy z 2 na 3 listopada. Do zyskania odpustu zupełnego konieczna jest łaska uświęcająca, Komunia święta przyjęta w danym dniu, nawiedzenie cmentarza, modlitwa w intencjach Ojca Świętego i wyzbycie się przywiązania do grzechu nawet lekkiego. Odpust zupełny można zyskać dla jednej duszy w czyśćcu cierpiącej raz na dzień. Przez miesiąc listopad po Mszy świętej wieczornej będziemy modlić się za dusze wypominane.
  6. W piątek Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte w kościele o g. 6.30, 7.00, i 7.30 ; na cmentarzu o g. 9.00 i 16.00; w kaplicy na Łużu o g. 17.00. Z racji I piątku kandydaci do bierzmowania z klas VII i VIII SP i III Gimnazjum przyjmą Komunię świętą. W piątek udamy się z posługą sakramentalną do chorych w domach od g. 10.00, obydwaj księża.
  7. W sobotę od g. 16.00 nabożeństwo I sobót miesiąca poprowadzi Róża bł. Karoliny Kózkównej.
  8. W następną niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży, na sumie chrzest dzieci.