1. Dzisiaj XXXI Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, po 9.30 dla młodzieży, na sumie chrzest dzieci, o g. 16.30 różaniec za zmarłych z wypominkami.
  2. Codziennie po Mszy świętej wieczornej wypominki z modlitwą za zmarłych.
  3. W poniedziałek wsp. św. Karola Boromeusza, biskupa.
  4. W środę o g. 17.00 miesięczne spotkanie dla dzieci I –Komunijnych wraz z rodzicami, po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  5. W czwartek od g. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – Godzina święta, po niej Msza święta. Po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  6. W piątek o g. 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami, o g. 16.00 spotkanie dla DSM, a po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla młodzieży w Domu Parafialnym.
  7. W sobotę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej,
  8. W następną niedzielę przed rocznicą odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę, w naszym kościele zamiast kazania na zakończenia każdej Mszy świętej misterium przygotowane przez scholę i apostolską grupę młodzieżową. Składka na tacę na cele inwestycyjne w parafii, przed kościołem do puszek na „Kościół w potrzebie” w związku z obchodzonym 10 listopada Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  9. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na wyposażenie naszego kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach oraz za ofiarowane kwiaty do kościoła i na cmentarz. Jeśli ktoś ma zamiar ofiarować do dekoracji kościoła na święta Bożego Narodzenia świerki lub jodły, prosimy o zgłoszenie u S. Cypriany lub w kancelarii parafialnej.
  10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności : + Elżbieta Świerczek z Mielca, l. 62. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a Ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  11. Dnia 7 listopada /czwartek/ o g. 13.00 wraz z Radą Osiedla w budynku wielofunkcyjnym w Mielcu – Rzochowie, Rynek Rzochowski 3, odbędzie się kompleksowe badanie wzroku wraz z możliwością zakupu okularów. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie.