1. Dzisiaj XXXI Niedziela Zwykła – Uroczystość Wszystkich Świętych. Cmentarze w całej Polsce są zamknięte od północy w sobotę 31 października do północy w poniedziałek 2 listopada. Dziś po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, o g. 17.00 Msza święta za wszystkich zmarłych parafian, po niej różaniec za zmarłych z wypominkami i modlitwami za zmarłych.
  2. Jutro Dzień Zaduszny, Msze święte będą w naszym kościele o g. 6.30, 7.00, 7.30 i o 17.00, w kaplicy na Łużu o 17.00.
  3. Codziennie po Mszy świętej wieczornej wypominki i Różaniec za zmarłych.
  4. W środę wsp. św. Karola Boromeusza, biskupa.
  5. W czwartek od g. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – Godzina święta, po niej Msza święta.
  6. W piątek Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 17.00, na Łużu o 18.15. Okazja do spowiedzi od g. 16.00 w kościele, od g. 18.00 na Łużu. Składka na tacę będzie na misje. Z posługą sakramentalną w pierwszy piątek do chorych w domach udajemy się tylko do tych, którzy zgłoszą telefoniczne bądź w kancelarii parafialnej przez kogoś z rodziny.
  7. W sobotę od g. 16.00 adoracja I sobót miesiąca, którą poprowadzi róża bł. Karoliny Kózkównej, po niej Msza święta.
  8. W następną niedzielę składka na tacę będzie na cele inwestycyjne w parafii, przed kościołem do puszek na „Kościół w potrzebie” w związku z obchodzonym 10 listopada Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  9. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na potrzeby naszego kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach oraz za ofiarowane kwiaty do kościoła i na cmentarz. Jeśli ktoś ma zamiar ofiarować do dekoracji kościoła na święta Bożego Narodzenia świerki lub jodły, prosimy o zgłoszenie u S. Cypriany lub w kancelarii parafialnej.
  1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności : + Maria Jędrychowska z Przedmieścia, l. 71. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a Ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.