1. Dziś XXXII Niedziela Zwykła, zamiast kazania po Komunii świętej na dopołudniowych Mszach świętych przeżywamy dziękczynne misterium niepodległościowe przygotowane przez parafialną grupę młodzieżową i scholę, za co im serdecznie dziękujemy „Bóg zapłać”, a o g.16.30 różaniec z wypominkami oraz w intencji poległych w obronie naszej Ojczyzny, o g.17.00 Msza święta wieczorna. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone do puszek na Kościół prześladowany w Sudanie Południowym.
  2. Od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy świętej modlitwa za zmarłych z wypominkami.
  3. W poniedziałek. wsp. św. Marcina z Tours, biskupa, Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę, Msze święte o g. 6.30, a o 17.00 w intencji naszej Ojczyzny.
  4. We wtorek wsp. św. Jozafata, biskupa i męczennika.
  5. W środę wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji zmarłych dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta, a potem spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  6. W czwartek po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  7. W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla młodzieżowej grupy parafialnej.
  8. W przyszłą niedzielę o g. 11.00 Msza święta dla dzieci ze specjalna oprawą muzyczno-wokalną i kazaniem do dzieci i rodziców, będziemy obchodzić III Światowy Dzień Ubogich. W przedsionku naszego kościoła jest wyłożonych kilka papierowych toreb miłosierdzia, które można zabrać do domu i w następną niedzielę przynieść wypełnione artykułami spożywczymi i środkami czystości. Gdyby zabrakło tych wyłożonych można przynieść te produkty w innych opakowaniach. „Bóg zapłać” za dobroć serca.
  9. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na wyposażenie kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach oraz dziś na tacę.