1. Dziś XXXII Niedziela Zwykła, Narodowe Święto9 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę, zamiast kazania po Komunii świętej na dopołudniowych Mszach świętych dziękczynne misterium niepodległościowe, a o g.16.30 różaniec z wypominkami oraz w intencji poległych w obronie naszej Ojczyzny, o g.17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek wsp. św. Jozafata, biskupa i męczennika. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  3. We wtorek wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  4. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji zmarłych dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta, a potem spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  5. W piątek comiesięczne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z trzecich klas gimnazjalnych i ósmych klas szkół podstawowych wraz z rodzicami.
  6. W sobotę wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
  7. W przyszłą niedzielę o g. 11.00 Msza święta dla dzieci. Na tej Mszy świętej będzie przyjęcie do grona ministrantów pięciu chłopców, którzy przez kilka miesięcy przygotowywali się do tej posługi.
  8. W następną niedzielę w całym Kościele obchodzimy II Światowy Dzień Ubogich. W przedsionku naszego kościoła jest wyłożonych kolka papierowych toreb miłosierdzia, które można zabrać do domu i w następna niedzielę przynieść wypełnione artykułami spożywczymi i środkami czystości. Gdyby zabrakło tych wyłożonych można przynieść te produkty w innych opakowaniach. „Bóg zapłać” za dobroć serca.
  9. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na wyposażenie kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach oraz dziś na tacę.