1. Dziś XXXII Niedziela Zwykła, o g.16.30 różaniec z wypominkami oraz w intencji poległych w obronie naszej Ojczyzny, o g.17.00 Msza święta wieczorna. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone do puszek przy wyjściu z kościoła na Kościół prześladowany.
  2. Od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy świętej modlitwa za zmarłych z wypominkami.
  3. W poniedziałek święto poświęcenia bazyliki laterańskiej w Rzymie.
  4. We wtorek wsp. św. Leona Wielkiego, papieża.
  5. W środę wsp. św. Marcina z Tours, biskupa, Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę, o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji zmarłych dobrodziejów naszego kościoła oraz poległych w obronie naszej Ojczyzny, po niej Msza święta w intencji naszej Ojczyzny.
  6. W czwartek wsp. św. Jozafata, biskupa i męczennika.
  7. W piątek wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  8. W przyszłą niedzielę Świtowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz Światowy Dzień Ubogich.
  9. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na wyposażenie kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach oraz dziś na tacę.
  10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności : + Jan Piękoś z Parafii MBNP w Mielcu, l. 79, + Maria Kozłowska z domu Świniuch z Koszyc Wielkich k/Tarnowa, l.88 i + Bogumiła Kudła z Wojsławia, l.86. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ich polećmy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …” Pogrzeb + Bogumiły Kudła będzie we wtorek o g.10.00 Różaniec w kościele, o g. 10.30 Msza święta pogrzebowa.
  11. Ze względu na obecną sytuację pandemii w tym roku siostry nie będą roznosić opłatków do domów. W  przyszłą niedzielę siostry będą rozprowadzać opłatki przed kościołem.  Poświęcone opłatki są już dostępne w zakrystii i u sióstr w klasztorze. Bóg zapłać za złożone przy tej okazji ofiary.
  12. Kurs Przedmałżeński dla par narzeczonych odbędzie się w Mielcu na Osiedlu (w parafii MB Nieustającej Pomocy ul. ks. Arczewskiego 1) w dniach 20-22 listopada br. Szczegóły na stronie internetowej tej parafii mielec.pl