1. Dziś w XXXIII Niedzielę Zwykłą obchodzimy Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz Światowy Dzień Ubogich, o g.16.30 Różaniec za zmarłych z wypominkami, po nim Msza święta wieczorna.
  2. We wtorek wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
  3. W środę wsp. bł. Karoliny Kózkównej, dziewicy i męczennicy o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów i budowniczych naszego kościoła, po niej Msza święta.
  4. W piątek wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
  5. W sobotę wsp. Ofiarowania NMP.
  6. W przyszłą niedzielę w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata po Mszach świętych dopołudniowych przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Jubileuszowy Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, za którego pobożne publiczne odmówienie Kościół udziela odpustu zupełnego. W naszej diecezji jest to dzień Liturgicznej Służby Ołtarza, polecajmy Chrystusowi Królowi Wszechświata w naszych modlitwach lektorów, ministrantów i DSM.
  7. Serdeczne „Bóg zapłać” składamy za wszelkie ofiary na cele inwestycyjne złożone w kopertach i na konto parafialne.
  8. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rzochowie organizują paczki świąteczne dla swoich rówieśników w Mikulińcach na Ukrainie, gdzie obecnie pracuje S. Betania, nasza była zakrystianka. Serdecznie proszą wszystkich chętnych parafian o wsparcie w postaci artykułów spożywczych, chemicznych i szkolnych, tak, aby radość z otrzymanych darów była większa. W przedsionku kościoła od poniedziałku przez dwa tygodnie będą wystawione pudełka, do których przez cały ten czas będzie można składać dary. W niedzielę za dwa tygodnie uczniowie będą zbierać przy kościele do puszek ofiary pieniężne na powyższy cel. Za wszelką życzliwość i pomoc serdeczne „Bóg zapłać”.
  9. W minionym tygodniu odszedł do wieczności + Józef Piłat z Zaborcza, l.74, którego pogrzeb będzie dzisiaj w naszym kościele o g,15.00 różaniec, a po nim Msza święta. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a jego polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.