1. Dziś w XXXIII Niedzielę Zwykłą obchodzimy ogłoszony przez papieża Franciszka, III Światowy Dzień Ubogich, serdecznie dziękujemy za złożone w przedsionku dary żywnościowe i chemiczne, o g. 11.00 Msza święta z kazaniem dla dzieci i specjalną oprawa wokalno – muzyczną, o g.16.30 Różaniec za zmarłych z wypominkami, po nim Msza święta wieczorna. Dzisiaj o g. 19.00 w domu parafialnym próba chóru parafialnego.
  2. W poniedziałek wsp. bł. Karoliny Kózkównej, dziewicy i męczennicy.
  3. W środę wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów i budowniczych naszego kościoła, po niej Msza święta. Po Mszy świętej spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  4. W czwartek wsp. Ofiarowania NMP. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla aspirantów. Jest to dzień Imienin Ks. Janusza, dlatego składamy mu najlepsze życzenia : zdrowia, błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i życzliwości parafian. Wszystkiego dobrego..
  5. W piątek wsp. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki i śpiewu kościelnego o g. 16.00 spotkanie dla DSM, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla członków grupy młodzieżowej.
  6. W przyszłą niedzielę w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata po Mszach świętych dopołudniowych przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Jubileuszowy Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, za którego pobożne publiczne odmówienie Kościół udziela odpustu zupełnego. W naszej diecezji jest to dzień Liturgicznej Służby Ołtarza, o g. 11.00 dwóch chłopców zostanie przyjętych do grona ministrantów, polecajmy Chrystusowi Królowi Wszechświata w naszych modlitwach lektorów, ministrantów i DSM.
  7. Serdeczne „Bóg zapłać” składamy za wszelkie ofiary złożone w kopertach i na konto parafialne na budowę ogrodzenia cmentarza.