1. Dziś w XXXIII Niedzielę Zwykłą obchodzimy ogłoszony przez papieża Franciszka, II Światowy Dzień Ubogich, serdecznie dziękujmy za złożone dary żywnościowe i chemiczne, o g. 11.00 Msza święta z kazaniem dla dzieci, w czasie której kilku chłopców zostanie przyjętych do grona ministrantów, o g.16.30 Różaniec za zmarłych z wypominkami, po nim Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla ministrantów młodszych.
  3. We wtorek wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
  4. W środę wsp. Ofiarowania NMP o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów i budowniczych naszego kościoła, po niej Msza święta. Po Mszy świętej spotkanie dla lektorów i ministrantów starszych.
  5. W czwartek wsp. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki i śpiewu kościelnego.
  6. W piątek o g. 16.00 spotkanie dla DSM, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla członków grupy młodzieżowej, a na plebanii spotkanie dla grupy modlitewno-biblijnej św. Eliasza.
  7. W sobotę wsp. św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.
  8. W przyszłą niedzielę w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata po Mszach świętych dopołudniowych przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Jubileuszowy Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, za którego pobożne publiczne odmówienie Kościół udziela odpustu zupełnego. W naszej diecezji jest to dzień Liturgicznej Służby Ołtarza, polecajmy Chrystusowi Królowi Wszechświata w naszych modlitwach lektorów, ministrantów i DSM.
  9. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Rzochowie organizują paczki świąteczne dla swoich rówieśników w Mikulińcach na Ukrainie, gdzie obecnie pracuje S. Betania, nasza była zakrystianka. Serdecznie proszą wszystkich chętnych parafian o wsparcie w postaci artykułów spożywczych i chemicznych tak, aby radość z otrzymanych darów była większa. W przedsionku kościoła są już wystawione pudełka, do których przez cały nadchodzący tydzień będzie można składać dary. W przyszłą niedzielę uczniowie będą zbierać przy kościele do puszek ofiary pieniężne na powyższy cel. Za wszelką życzliwość i pomoc serdeczne „Bóg zapłać”.