1. Dziś w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata po Mszach świętych dopołudniowych przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi, za którego pobożne publiczne odmówienie Kościół udziela odpustu zupełnego. W naszej diecezji jest to dzień Liturgicznej Służby Ołtarza, polecajmy Chrystusowi Królowi Wszechświata w naszych modlitwach lektorów, ministrantów i DSM. Dziś o g.16.30 Różaniec za zmarłych z wypominkami, następnie Msza święta wieczorna. Dzisiaj po Mszach świętych przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii można otrzymać poświęcone opłatki na wigilijny stół. Siostry składają staropolskie „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary złożone przez nas na ich ręce, a jest to wyraz naszej wdzięczności za pełnione przez nie posługi organistki i zakrystianki w naszym kościele.
  2. We wtorek wsp. św. Andrzeja Dunc-Lac, prezbitera i Towarzyszy.
  3. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  4. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o Biskupie Andrzeju w kontekście przypadającej w najbliższą sobotę 11 rocznicy jego święceń biskupich.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas przygotowania się i oczekiwania na przyjście Zbawiciela świata. Bardzo prosimy o przygotowanie przez dzieci i ich rodziców lampionów na roraty i o to, abyśmy przychodzili na to nabożeństwo oczekiwania na pamiątkę narodzin Zbawiciela.