1. Dziś w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata po Mszach świętych dopołudniowych przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi, za którego pobożne publiczne odmówienie Kościół udziela odpustu zupełnego. W naszej diecezji jest to dzień Liturgicznej Służby Ołtarza, polecajmy Chrystusowi Królowi Wszechświata w naszych modlitwach lektorów, ministrantów i DSM. Dziś o g.16.30 Różaniec za zmarłych z wypominkami, po nim Msza święta wieczorna. Dzisiaj za chwilę zostaną poświęcone opłatki na wigilijny stół, które od poniedziałku do czwartku zaniosą Siostry Karmelitanki Dio naszych domów. Siostry składają staropolskie „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary złożone przez nas ich ręce, a będzie to wyraz naszej wdzięczności za pełnione przez nie posługi organistki i zakrystianki w naszym kościele.
  2. We wtorek 8 rocznica święceń biskupich naszego ks. bp. Andrzeja Jeża
  3. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów i budowniczych naszego kościoła, po niej Msza święta. Po Mszy świętej spotkanie dla ministrantów i lektorów.
  4. W czwartek święto św. Andrzeja Apostoła.
  5. W piątek Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 17.00, na Łużu o g. 18.30. Okazja do spowiedzi świętej od g. 16.00 w kościele, o 18.15 na Łużu. Do spowiedzi i na Mszę świętą wieczorną zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do bierzmowania tj. z klas szóstych i siódmych SP oraz drugich i trzecich gimnazjalnych, o g. 16.00 spotkanie dla DSM, o g. 18.00 spotkanie w domu parafialnym dla grupy młodzieżowej. Odwiedziny chorych w domach w piątek : ks. proboszcz od g. 8.00, ks. Piotr od g. 13.30.
  6. W sobotę od g. 16.00 adoracja I sobót miesiąca, którą poprowadzi róża św. Teresy od Dzieciątka Jezus, o g. 17.00 Msza święta.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas przygotowania się i oczekiwania na przyjście Zbawiciela świata. Bardzo prosimy o przygotowanie przez dzieci i ich rodziców lampionów na roraty i o to, abyśmy przychodzili jak najliczniej na to nabożeństwo oczekiwania na pamiątkę narodzin Zbawiciela. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych i młodzieży, na sumie chrzest dzieci, po Mszy świętej wieczornej próba dla chóru parafialnego.
  8. W następną niedzielę małżeństwa Domowego Kościoła będą rozprowadzać przy naszym kościele wieńce adwentowe własnoręcznie zrobione, które mogą posłużyć jako dekoracje naszych domów. Pozyskane środki zostaną przeznaczone jako wkład Domowego Kościoła na dofinansowanie oaz młodzieży i dorosłych. Ofiara za jeden wieniec 25 lub 30 zł. Za wsparcie tej akcji składamy serdeczne „Bóg zapłać”.