1. Dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy, zakończenie czasu Komunii świętej wielkanocnej, o g. 12.00 w parafii Trójcy Przenajświętszej na Smoczce odpust. Msza święta wieczorna o9 g. 17.0, a po niej nabożeństwo czerwcowe.
  2. W poniedziałek wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika., po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla aspirantów.
  3. We wtorek o g. 20.00 na Smoczce „Wieczór chwały”. Zapraszamy do udziału.
  4. W środę o g. 9.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, po niej o g. 10.00 uroczystość w szkole. O g. 16.00 Msza święta na zakończenie roku przedszkolnego dla dzieci z Niepublicznego Katolickiego Przedszkola Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus, a po Mszy świętej wieczornej będzie zbiórka lektorów i ministrantów, g. 19.00 próba scholi.
  5. W czwartek będzie Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej /Boże Ciało/. Porządek nabożeństw jest następujący : Msze święte o g. 7.30, o g. 10.00 suma z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy, które przygotują : pierwszy Przedmieście 2, drugi i trzeci według tradycji /po siedem rodzin/, czwarty Rzochów 13 ; wieczorem o g. 16.30 procesja eucharystyczna wokół kościoła, a po niej Msza święta wieczorna. Składka na tacę będzie przeznaczona na hospicja i cele charytatywne w diecezji.
  6. Organizujemy wyjazd na koncert „Jednego serca, jednego ducha”, który odbędzie się w Rzeszowie w czwartek 20 czerwca br. o g. 19.00. Wyjazd o g. 17.00. Zapisy do środy u ks. Piotra. Szczegóły na afiszu w gablocie.
  7. W piątek i sobotę rano i wieczorem procesje eucharystyczne wokół kościoła.
  8. Trwają zapisy na XXXVII Pieszą Pielgrzymkę z Tarnowa na Jasną Górę. Można też zgłosić się jako pielgrzym duchowy. Informacje na plakacie w gablocie i na ulotkach.
  9. W minionym tygodniu odeszła + Salomea Koba z Rzochowa, l.86. Pogrzeb będzie w poniedziałek : o g. 13.00 wyprowadzenie z domu pogrzebowego „Nadzieja”, o 13.30 Różaniec w kościele, o 14.00 Msza święta pogrzebowa. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  10. Starosta Powiatu Mieleckiego zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Mieleckiego na „Powitanie Lata”, które odbędzie się na terenach zielonych przy ul. Rzecznej w Mielcu w dniu 22 czerwca br. od g. 16.00 do 24.00.