1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocy – Święto Miłosierdzia Bożego, patronalne święto Caritas, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia, po Mszach świętych odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszek na potrzeby Caritas. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania NMP – Dzień Świętości Życia. Diecezjalne Uroczystości Diecezjalne będą w tym dniu o g. 18.00 w Sanktuarium Narodzenia NMP w Okulicach. W naszym kościele o g. 18.00 spotkanie dzieci komunijnych z ich rodzicami.
  3. We wtorek przypada dla naszej parafii dzień diecezjalnej wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu, adoracja prywatna będzie od g. 7.00 do 18.00, po wieczornej Mszy Świętej na plebanii spotkanie grupy modlitewno – biblijnej p.w. św. Eliasza.
  4. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie ofiarowana w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  5. W piątek o g. 19.30 spotkanie Grupy Młodzieżowej Amahoro.
  6. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie Scholi NućMy Panu w budynku parafialnym. Także na g. 9.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania i ich rodziców do sprzątania kościoła przed uroczystością bierzmowania
  7. Następna niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna, W przyszłą niedzielę po Mszach przed południem będziemy mogli wysłuchać prelekcji o bł. Rodzinie Ulmów przed Dekanalną Peregrynacją ich relikwii. O godz. 11.00 Msza Święta z udziałem dzieci oraz oprawą muzyczną przygotowaną przez Scholę NućMy Panu. O godz. 17.00 rozpoczynamy Triduum przed Bierzmowaniem, na które szczególnie zapraszamy kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców.
  8. W sobotę 6 kwietnia br. (wczoraj) 9 chłopców z naszej Parafii otrzymało błogosławieństwo do pełnienia służby lektorskiej. Rodzicom chłopców serdecznie gratulujemy, a nowym Lektorom życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i radości z pełnionej posługi.
  9. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne, w kopertach i w kancelarii parafialnej oraz za złożone do puszek na potrzeby Caritas Diecezjalnej..
  10. Mamy jeszcze jedno miejsce na lipcową pielgrzymkę do Fatimy. Zainteresowaną osobę prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem.