1. Dziś II Niedziela Zwykła, o g. 11.00 Msza święta z okolicznościowym kazaniem dla dzieci i specjalną oprawą muzyczną oraz udziałem Scholi NućMy Panu, od godz. 15.00 młodzież z Grupy Amahoro odwiedzi z kolędą Parafian z Łuża, aby podzielić się radością, przełamać się opłatkiem, złożyć życzenia, a swoich rówieśników zaprosić do zaangażowania się w działalność Grupy. Za życzliwe przyjęcie, otwarte drzwi i gorące serca wypowiadamy już teraz słowa wdzięczności, o g.17.00 wieczorna Msza święta, Dziś na g. 18.00 zapraszamy do Sali Teatralnej na jasełka pt. Boże Narodzenie w wykonaniu grupy teatralnej działającej przy Parafii w Trzcianie. Dobrze znana wszystkim historia narodzenia Jezusa zostanie opowiedziana z perspektywy Maryi. Po jasełkach będzie można dobrowolną ofiarą wesprzeć misje w Barszczowie na Ukrainie prowadzone przez ks. Grzegorza Podołowskiego.
  2. W środę wsp. św. Antoniego, opata, Dzień Judaizmu w Kościele Katolickim w Polsce.
  3. Od czwartku 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła i parafii.
  5. W piątek wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, o g. 17.00 Msza święta ku czci Siedmiu Boleści NMP, której przewodniczył będzie i kazanie wygłosi Ks. mgr Damian Warzecha, wikariusz Parafii Wniebowzięcia NMP w Przecławiu. Po Mszy świętej procesja różańcowa do kapliczek Siedmiu Boleści Matki Bożej, którą poprowadzi róża różańcowa św. Anny. Bardzo proszę zabrać na procesję lampiony.
  6. W następną niedzielę dzieci i młodzież naszej parafii ubogacą śpiewem kolęd i grą na instrumentach liturgię Mszy świętych o ng. 9.30 i 11.00składka na tacę będzie przeznaczona na ubezpieczenie kościoła i budynków parafialnych.
  7. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne w parafii złożone na konto parafialne, w kopertach i dziś na tacę.