1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu, o g. 16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, o g 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek święto św. Kazimierza, Królewicza.
  3. We wtorek po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla grup modlitewno – biblijnej św. Eliasza.
  4. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o dobre przeżycie tegorocznych misji parafialnych, które rozpoczną się 16 marca br. pod przewodnictwem Ks. Piotra Burysza, duszpasterza w Lwowie, po niej Msza święta.
  5. W czwartek po od g. 16.00 Godzina Święta – adoracja Najświętszego Sakramentu. O 17.00 Msdza święta , a po niej spotkanie lektorów, ministrantów.
  6. W piątek o g.16.30 Droga Krzyżowa, którą poprowadzą rodzice i dzieci komunijne w ramach comiesięcznego przygotowania, o g. 17.00 Msza święta, a o godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie Grupy Amahoro.
  7. W sobotę o godz. 8.00 wyjazd na Pielgrzymkę do Markowej, Strachociny i Haczowa z parkingu przy kościele. Prosimy o punktualność.  O godz. 9.00 zapraszamy na spotkanie i próbę Scholi NućMy Panu w budynku parafialnym.
  8. W następną niedzielę o godz. 11.00 Msza Święta z udziałem dzieci i okolicznościowym kazaniem, specjalną oprawą muzyczną przygotowaną przez Scholę NućMy Panu. Składka na tacę na cele inwestycyjne w naszej parafii.
  9. „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne w kancelarii i w kopertach oraz za te złożone na kwiaty i światło do Bożego Grobu anonimowym osobom indywidualnym.
  10. W zakrystii i przedsionku kościoła można nabyć baranki i paschaliki Caritas, a także kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.