1. Dziś IV Niedziela Adwentu, Wigilia Bożego Narodzenia, po sumie Nowenna do Dzieciątka Jezus. Po Mszach świętych można nabyć u ministrantów i lektorów świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom Caritas oraz pobłogosławione sianko na stół wigilijny. Przeżyjmy godnie w gronie rodzinnym Wieczerzę Wigilijną zachowując zwyczaje takie, jak : łamanie się opłatkiem, wspólna modlitwa i przeczytanie Ewangelii o narodzeniu Pana Jezusa, śpiew kolęd. Zaprośmy do naszych domów samotnych, opuszczonych, chorych. Msza święta pasterska na Łużu o g. 22.00, a w kościele parafialnym o północnej godzinie. Składka na tacę z pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Ochrony Życia.
  2. W poniedziałek Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte : godz. 7.30, 9.30, 11.00 i 17.00, na Łużu o godz. 8.15.
  3. We wtorek Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Na sumie chrzty dzieci nowonarodzonych, po sumie poświęcenie owsa. Składka na tacę będzie przeznaczona na Papieski Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  4. W środę święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty, po Mszach świętych poświęcenie wina.
  5. W czwartek święto Świętych Młodzianków.
  6. W sobotę po Mszy świętej wieczornej o g. 18.00 będzie koncert świąteczno – noworoczny z udziałem solistów Orkiestry Dętej działającej przy naszej parafii. Szczegóły na wywieszonym afiszu.
  7. W następną niedzielę Święto Świętej Rodziny : Jezusa, Maryi i Józefa, o g. 16.00 Uroczyste Nieszpory z podsumowaniem na zakończenie roku kalendarzowego 2023.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne, w kopertach i w kancelarii parafialnej, a także dziś na tacę przeznaczone na ogrzewanie kościoła. Serdeczne podziękowanie składamy wszystkim, którzy przyczynili się do wystroju kościoła na święta : Siostrze Cyprianie, naszej Zakrystiance, a także Paniom, Panom i młodzieży z naszej parafii.