1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocy – obchodzona jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele : kapłańskie, zakonne, misyjne i do życia konsekrowanego w świecie. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień modlitw o powołania.
  2. We wtorek uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski. Po Mszy świętej wieczornej zapraszam na plebanię członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej , Parafialnego Zespołu Caritas, Grupy Modlitewno – Biblijnej p.w. św. Eliasza
  3. W czwartek w naszej parafii będzie Uroczystość odpustowa ku czci św. Marka Ewangelisty, naszego patrona. Msze święte będą o g. 7.00, 9.00, 11.00 i o g. 18.00 uroczysta suma odpustowa, którą będzie celebrował ks. Marek Wójtowicz, proboszcz z Kiełkowa. Ks. Marek wygłosi na wszystkich Mszach świętych kazania odpustowe.
  4. W piątek o g.18.00w naszym kościele Msza święta i Różaniec z procesją do kaplic o Siedmiu Boleści Matki Bożej. Mszę świętą będzie celebrował i kazanie wygłosi ks. Paweł Knap, wikariusz w parafii św. Mikołaja w Lubzinie, Różaniec poprowadzi róża św. Elżbiety. W piątek po nabożeństwie do Siedmiu Boleści zapraszamy na spotkanie grupy Amahoro.
  5. 2 czerwca będzie przy naszym kościele bezalkoholowy charytatywny kulturalno – rekreacyjny XIX Festyn Parafialny. W najbliższą sobotę w godzinach od 10.00 do 14.00 będzie możliwość przekazania fantów lub ofiar na ich zakup na parafialny festyn. Zbierze je młodzież we współpracy z dorosłymi. Prosimy o przygotowanie fantów. Można je również przywieźć osobiście na plebanię, jak już to niektórzy uczynili, albo zawiesić w reklamówce na bramie posesji z zaznaczeniem, że są to rzeczy na ten cel przeznaczone. Z góry serdeczne „Bóg zapłać”.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne i w kopertach oraz za te złożone dziś na tacę, a przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Serdecznie dziękujemy bierzmowanym i ich rodzicom za ufundowany dar ołtarza w postaci świec ołtarzowych oraz za pomoc i zaangażowanie w sprzątanie przed bierzmowaniem
  7. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty + Włodzimierz Przytuliński z Rzochowa, l.71.. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a Jego polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.