1. Dziś IV Niedziela Wielkiego o g. 16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, o g.17.00 wieczorna Msza święta, po niej rozpoczynamy Nowennę do św. Józefa.
  2. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów kościoła i o owocne przeżycie rekolekcji wielkopostnych i potrzebne łaski dla rekolekcjonisty Ks. Piotra Burysza.
  3. W czwartek po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla ministrantów i lektorów.
  4. W piątek o g. 17.00 Nabożeństwo do Siedmiu Boleści Maryi i Msza święta zbiorowa, na którą przyjmujemy jeszcze intencje, oraz procesja różańcowa. Mszy Świętej będzie przewodniczył i kazanie wygłosi Ks. Prałat Stanisław Składzień, emerytowany proboszcz i rezydent w Parafii Trójcy Przenajświętszej w Mielcu. Różaniec poprowadzi róża św. Katarzyny. Przybądźmy na to nabożeństwo jak najliczniej, zaprośmy naszych krewnych i znajomych, abyśmy przez pośrednictwo Matki Bożej objawiającej się w Kibeho powierzali Bogu nasze codzienne sprawy oraz dobre przeżycie rekolekcji wielkopostnych. Zabierzmy ze sobą na to nabożeństwo lampiony.
  5. W sobotę o g. 17.00 rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi Ks. Piotr Burysz, duszpasterz we Lwowie. Program rekolekcji jest na tablicy ogłoszeń, a także na kartkach w przedsionku kościoła, skąd można zabrać sobie do domu.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne, w kopertach i dziś na tacę, za baranki i paschaliki wielkanocne, a także za ofiary na kwiaty do Grobu Bożego złożone przez rejony Przedmieście 1, Przedmieście 2, Rzochów 13 oraz indywidualne anonimowe „Bóg zapłać” za pomoc wczoraj przy wycince drzewa na cmentarzu panom : Władysławowi Siembab, Janowi Mazur, Hieronimowi Mazur, Janowi Kukułka, Robertowi Hyjek, Kamilowi Bogdan, Czesławowi Mucha, Leszkowi Kopacz, Ryszardowi Żądło.