1. Dziś IV Niedziela Zwykła – Światowy Dzień Chorych na Trąd.
  2. W poniedziałek Święto rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Tarnowie.
  3. W środę wsp. św. Jana Bosko, prezbitera, o g. 17.00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła.
  4. W czwartek od g. 16.00 Godzina Święta – adoracja Najświętszego Sakramentu, po niej Msza święta.
  5. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte w kościele o g. 7.00, 9.00 i 17.00, o g. 18.15 w kaplicy na Łużu. Na każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic. Składka na tacę będzie przeznaczona na zakony klauzurowe w diecezji. Z racji I piątku spowiedź od g. 16.00 w kościele /będzie tyko jeden ksiądz, dlatego spowiadamy się już od g. 16.00/, od g. 18.00 w kaplicy na Łużu. Odwiedziny chorych w domach od g. 10.00 ks. proboszcz w swoim rejonie, od około g. 11.30 ks. proboszcz w rejonie ks. Krzysztofa.
  6. W sobotę nie będzie porannej Mszy świętej, intencja zamówiona będzie odprawiona poza parafią. S. Cypriana prosi w sobotę na g. 9.00 Młodzież, Panie i Panów do pomocy przy sprzątaniu dekoracji świątecznej. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy. W sobotę od g. 16.00 adoracja I sobót miesiąca, którą poprowadzi róża św. Weroniki, po adoracji Msza święta z niedzieli.
  7. W następną niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, a na sumie chrzest dzieci.
  8. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne, w kopertach i w kancelarii parafialnej oraz za wszystkie ofiary złożone przy okazji odwiedzin duszpasterskich w Waszych domach. W duchu wdzięczności będą odprawione Msze święte za wszystkich którzy przyjmowali kolędujących : : 11 lutego o g. 9.30 od ks. proboszcza; 18 lutego o g. 7..30 od ks. Krzysztofa; 25 lutego o g. 11.00 od lektorów i ministrantów; 3 marca o g.9.30 od Grupy Młodzieżowej AMAHORO.