1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy Okres Bożego Narodzenia, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, na sumie chrzest dzieci. Razem z Dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 12 w Mielcu serdecznie zapraszamy dzisiaj na Jasełka Bożonarodzeniowe  w wykonaniu uczniów klas I – III, które będą wystawiane  w sali teatralnej naszego kościoła o godz. 16.00, o17.00 Msza święta wieczorna. Od godz. 16.00 młodzież z Grupy Amahoro odwiedzi z kolędą Parafian z Rejowca, aby podzielić się radością, przełamać się opłatkiem, złożyć życzenia, a swoich rówieśników zaprosić do zaangażowania się w działalność Grupy. Za życzliwe przyjęcie, otwarte drzwi i gorące serca wypowiadamy już teraz słowa wdzięczności.
  2. Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły – „W ciągu roku” przed Wielkim Postem.
  3. W środę o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, a po niej Msza święta.
  4. W sobotę o godz. 9.00 w budynku parafialnym spotkanie i próba Scholi NućMy Panu.
  5. W następną niedzielę o godz. 11.00 Msza święta z okolicznościowym kazaniem dla dzieci i specjalną oprawą muzyczną oraz udziałem Scholi NućMy Panu, na którą zapraszamy też dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej, składka na tacę będzie przeznaczona na cele inwestycyjne. W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 jasełka pt. „Boże Narodzenie” w wykonaniu grupy teatralnej  działającej przy kościele w Trzcianie. Dobrze znana wszystkim historia narodzenia Jezusa zostanie opowiedziana z perspektywy Maryi.  Po jasełkach będzie można wesprzeć dobrowolną ofiarą misje prowadzone przez ks. Grzegorza Podołowskiego, proboszcza w Barszczowie na Ukrainie.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” składamy za ofiary na inwestycje w parafii złożone na konto parafialne, w kopertach i w kancelarii.