1. Dzisiaj Święto Najświętszej Rodziny : Jezusa, Maryi i Józefa, ostatni dzień roku kalendarzowego 2023, o g. 16.00 Nieszpory dziękczynne z podsumowaniem roku kalendarzowego, po nich Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok – dzień modlitw o pokój na świecie.
  3. We wtorek wsp. św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupa i doktora Kościoła.
  4. W czwartek od g. 16.00 Godzina święta – adoracja Najświętszego Sakramentu, po niej Msza święta.
  5. W piątek Msze święte o g. 6.30 i 17.00, na Łużu o g. 18.15. Okazja do spowiedzi świętej od g. 16.00 w kościele, od g,. 18.00 na Łużu. W piątek na godz. 17.00 zapraszamy do kościoła kandydatów do bierzmowania z klas VIII na Mszę Świętą i spotkanie formacyjne. Przypominamy także kandydatom o możliwości i potrzebie spowiedzi. Obecność obowiązkowa. Nie będzie wyjazdu do chorych w pierwszy piątek stycznia.
  6. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Msze święte jak w każdą niedzielę, po Mszach Świętych ministranci i lektorzy będą rozprowadzać za dobrowolną ofiarę zestawy z kredą, kadzidłem i węgielkiem, które wcześniej zostaną pobłogosławione. Tą kredą wypiszmy na drzwiach domów K+M+B 2024 lub C+M+B 2024, a kadzidłem okadźmy nasze domy i mieszkania na znak Bożego błogosławieństwa. Po Mszy o 11.00 Kolęda misyjna, a do puszek będzie można złożyć ofiarę na działalność misyjną. Za życzliwość i dobre serca serdecznie dziękujemy.
  7. W następną niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, na sumie chrzest dzieci. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Mielcu serdecznie zaprasza na Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów klas I – III, które będą wystawiane  w salce teatralnej naszego kościoła dnia 7 stycznia 2024 r. o godz. 16.00
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na potrzeby naszego kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach.
  9. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności : + Maria Jabłońska z Rzemienia, l.93. Pogrzeb będzie dziś o g. 13.00 Różaniec w kościele, o g. 13.30 Msza święta pogrzebowa. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.