1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocy, o g.17.00 Msza święta wieczorna.
  2. Jutro w poniedziałek święto Katarzyny  ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  3. W środę rozpoczynamy Nabożeństwa majowe, które będą codziennie po Mszy świętej wieczornej. Zachęcamy wszystkich dorosłych z dziećmi i młodzieżą do udziału w tych nabożeństwach poświęconych Maryi, naszej Matce i Królowej.
  4. W czwartek wsp. św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła. Od g. 17.00 Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona nabożeństwem majowym, po niej Msza święta. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej przed I piątkiem miesiąca maja, bo w piątek jest uroczystość i porządek niedzielny.
  5. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte o g. 7.30, 9.30, 11.00 i 17.00, na Łużu o 8.15. Na Mszy świętej o g. 11.00 dzieci z klas IV obchodzą rocznicę swojej I Komunii świętej. O g. 11.00 suma odpustowa w Dobryninie, na którą zapraszają duszpasterze i parafianie z Dobrynina.
  6. W sobotę wsp. św. Floriana, męczennika, od g. 8.00, zamiast w piątek udajemy się z posługą sakramentalną do chorych w domach. Od g. 17.nabożeństwo I sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca NMP, Różaniec poprowadzi róża św. Magdaleny.
  7. W następną niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, na sumie chrzest dzieci, po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne przy naszym kościele złożone na konto parafialne i w kopertach, a także za dary rzeczowe i ofiary pieniężne zebrane wczoraj po domach na organizację XIX Festynu Parafialnego. Jeśli ktoś ma życzenie wspomóc w ten sposób organizację festynu może przywieźć do kancelarii parafialnej.
  9. Serdecznie zapraszamy do udziału w pielgrzymce – „Majówka u Mamy” do Leśniowa, Gidel i na Jasną Górę, którą organizujemy razem z Parafią w Ociece w sobotę 25 maja.br. Koszt 210 PLN. Zapisy w kancelarii, a więcej informacji  w gablocie lub u ks. Krzysztofa. Liczba miejsc ograniczona.
  10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności + Józef Pipała z Białegostoku, l.57 i +Zygmunt Gancarz z Rzochowa, l. 51. Rodzinom składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a ich polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.