1. Dziś V Niedziela Wielkiego Postu. Od dzisiaj do przyszłej niedzieli przeżywamy Nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego, dlatego codziennie po każdej Mszy świętej będziemy odmawiać specjalną modlitwę. W imię Boże rozpoczęliśmy wczoraj rekolekcje wielkopostne pod przewodnictwem ks. dr. Piotra Burysza, duszpasterza we Lwowie. Serdecznie Księdza witamy w naszej wspólnocie parafialnej i prosimy o duchowe odnowienie nas i naszego życia oraz przygotowanie nas do świąt wielkanocnych. Msze święte w kościele parafialnym o g 7.30, 9.30, 11.00, w kaplicy na Łużu 12.00, o g.16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, o 17.00 Msza święta, a po niej nauka rekolekcyjna dla rodziców. Program rekolekcji jest do pobrania na parafialnej stronie internetowej.
  2. Od poniedziałku do października Msze święte wieczorne w dni powszednie będą o g. 18.00
  3. We wtorek święto św. Józefa, Oblubieńca NMP, od g. 11.00 udajemy się z przedświąteczną posługą sakramentalna do chorych w domach.
  4. W środę w dzień spowiedzi rekolekcyjnej składka na tacę będzie przeznaczona jako dar dla Rekolekcjonisty  za wygłoszone nauki.
  5. W piątek o g. 17.30 będzie Droga Krzyżowa, potem Msza święta, a po niej spotkanie grupy apostolskiej Amahoro.
  6. W sobotę o g. 9.00 wyrusza z naszego kościoła Droga Krzyżowa na Łuże.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać pamiątkę uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy – Niedzielę Palmową. Po sumie będzie konkurs na najwyższą i najpiękniejszą palmę. Składka na tacę jako jałmużna postna będzie na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. W Niedzielę Palmową po Mszach świętych można złożyć do puszek ofiarę na kwiaty i światło do Grobu Bożego, a tym, którzy to już uczynili : rejo9nowi Rzochów 12 i osobom indywidualnym składam serdeczne „Bóg zapłać”. Podziękowanie składam również za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne i w kopertach.