1. Dziś VI Niedziela Wielkanocy, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych , po sumie chrzest dzieci, o g. 17.00 wieczorna Msza święta, po niej nabożeństwo majowe.
  2. Od poniedziałku do środy po Mszach świętych wieczornych dni krzyżowe z procesją wokół kościoła i modlitwa o urodzaje
  3. W poniedziałek święto św. Filipa i Jakuba, Apostołów. W poniedziałek na Mszę Świętą wieczorną, nabożeństwo majowe i próbę zapraszamy dzieci komunijne i ich rodziców.
  4. W środę uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika, Patrona Polski i naszej diecezji.
  5. W czwartek po Mszy wieczornej i nabożeństwie spotkanie ministrantów i lektorów.
  6. W piątek po Mszy świętej wieczornej rozpoczęcie Nowenny do Ducha Świętego, o godz. 19.30 spotkanie Grupy Amahoro.
  7. W sobotę o godz. 8.00 spowiedź przed Pierwszą Komunią dla dzieci i ich rodzin.
  8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, o g. 11.00 uroczystość I Komunii świętej dzieci z klas trzecich
  9. Serdeczne podziękowanie składamy za ofiary na potrzeby kościoła złożone na konto parafialne i w kopertach.
  10. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty + Alfreda Podołowska z Rzemienia, l.72, mama ks. Grzegorza – proboszcza w Barszczowie w diecezji lwowskiej. Pogrzeb będzie w środę o g. 11.30 Różaniec w kościele, o g. 12.00 Msza święta pogrzebowa. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłą polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.