1. Dziś XV Niedziela Zwykła.
  2. We wtorek wsp. św. Szymona z Lipnicy, prezbitera.
  3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  4. W piątek o g. 18.00 nabożeństwo do Siedmiu Boleści Maryi. Mszy świętej będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. mgr Tomasz Wroński, wikariusz parafii św. Idziego, opata w Zakliczynie, różaniec poprowadzi róża Królowej Różańca Świętego. Jedną z intencji Mszy świętej koncelebrowanej w piątek będzie modlitwa o zdrowie, potrzebne łaski Boże i opiekę Matki Bożej z Kibeho i św. Krzysztofa dla naszego Ks. Krzysztofa z okazji zbliżających się imienin – od wszystkich parafian.
  5. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne, w kopertach, a także dziś na tacę na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
  6. Zachęcamy do udziału w parafialnej pielgrzymce do Sanktuariów wschodniej Polski – Krasnobród, Kodeń, Pratulin, Grabarka i Sokółka w dniach 23 i 24 września br. Koszt 580 PLN, zapisy w kancelarii parafialnej, a więcej informacji u Ks. Krzysztofa.
  7. Młodzież z Grupy Amahoro wdzięczna za pomoc w sfinansowaniu pielgrzymki do Medjugorie chce modlić się także w intencjach powierzonych przez Parafian. Intencje te można zapisać na kartkach pozostawionych w przedsionku, a które można wrzucić do skrzyneczki do soboty włącznie. Młodzież z Grupy Amahoro wraz z Ks. Krzysztofem prosi o modlitwę w intencji bezpiecznego i owocnego pielgrzymowania.