1. Dziś XVI Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta wieczorna. Dziś wyrusza na Festiwal Młodych do Medjugorie Ks. Krzysztof z Grupą Apostolską Amahoro. Modlimy się dla nich o szczęśliwą podróż i duchowe owoce tego spotkania z Jezusem, Matką Bożą i rówieśnikami innych narodów.
  2. W poniedziałek wsp. obowiązkowe św. Kingi, dziewicy, patronki naszej diecezji.
  3. We  wtorek święto św. Jakuba, Apostoła, wspominamy również w tym dniu św. Krzysztofa, patrona ks. Krzysztofa i wszystkich motocyklistów, kierowców i podróżnych, dlatego po Mszy świętej wieczornej będzie błogosławienie wszystkich pojazdów mechanicznych.
  4. W środę wsp. obowiązkowe św. Joachima i Anny, rodziców NMP, o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, wszystkich rodziców oraz młodzieży zebranej na Festiwalu Młodych w Medjugorie, po niej Msza święta.
  5. W sobotę wspomnienie obowiązkowe św. Marty, Marii i Łazarza.
  6. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne i w kopertach