1. Dziś XVII Niedziela Zwykła, o godz. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek wsp. św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
  3. We wtorek wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. Od południa we wtorek do północy w środę można zyskać tzw. odpust Porcjunkuli za siebie lub kogoś zmarłego, warunkami są nawiedzenie w tym czasie jakiegokolwiek kościoła i zmówienie w nim modlitwy Ojcze nasz i Wierzę oraz pozostałe zwykłe : spowiedź sakramentalna, Komunia święta, i modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  4. W środę o g.18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, a po niej Msza święta.
  5. W czwartek od g. 17.00 Godzina święta – adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne., o g. 18.00 Msza święta,
  6. W piątek wsp. św. Jana Marii Vianneya, prezbitera, patrona proboszczów. Z racji I piątku miesiąca Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 18.00 w kościele, o 19.30 w kaplicy na Łużu. Spowiedź od g. 17.00 w kościele, od 19.15 na Łużu. Składka na tacę na misje. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną od g. 8.00 rejon ks. proboszcza, od g. 10.00 rejon Krzysztofa.
  7. W sobotę od g. 17.00 adoracja I sobót miesiąca, o g. 18.00 Msza święta. Różaniec poprowadzą róże św. Faustyny i św. Dominika.
  8. W następną niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, na sumie chrzest dzieci, o 17.00 Msza święta wieczorna. O g. 11.00 suma odpustowa w Cmolasie, Szczegóły na afiszu.
  9. Krzysztof w imieniu swoim i całej Grupy Amahoro przekazuje serdeczne pozdrowienia z Medjugorie i trwającego Festiwalu Młodych. W słowach pozdrowienia przekazuje także pamięć o Księdzu Proboszczu, naszych Siostrach oraz całej Rzochowskiej Parafii. Zapewnia także o tym, że jesteśmy Wszyscy w ich wdzięcznej modlitwie. Dzisiaj podczas Mszy Świętej na zakończenie Festiwalu Młodych będę sprawował Eucharystię w intencji Księdza Proboszcza, Sióstr Karmelitanek oraz całej naszej Parafii.
  10. W niedzielę 06.08.23 r. w parafii p.w. Ducha Świętego w Mielcu, odbędzie się organizacyjne spotkanie grup 16, 17 i 18 przed rozpoczęciem 41. PPT na Jasną Górę. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. godz. 17.00. Zaraz po niej w dolnym kościele będzie można dokonać wszelkich formalności: zapisać się na pielgrzymkę, na autokar do Tarnowa i z Częstochowy, odebrać legitymację oraz zamówić koszulkę na wejście pielgrzymki (koszulki zamawiamy tylko na tym spotkaniu). Uczestnictwo w spotkaniu jest obowiązkowe dla wszystkich pragnących w tym roku wyruszyć na pielgrzymi szlak.
  11. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne, w kancelarii i w kopertach.