1. Dziś XXI Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek św. Augustyna, bpa i doktora Kościoła.
  3. We wtorek wsp. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  4. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  5. W piątek Msze Święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 18.00 w kościele, o g. 19.15 na Łużu. Spowiedź święta od g. 17.00 w kościele, na Łużu od g.19.00. Składka na tacę na misje. Odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną: Ks. Proboszcz od g. 8.00, Ks. Krzysztof także od g. 8.00.
  6. W sobotę od g. 17.00 adoracja pierwszosobotnia, którą poprowadzi róża św. Kingi, po niej Msza święta.
  7. W sobotę i niedzielę na Jasnej Górze Dożynki Jasnogórskie według programu wywieszonego na tablicy ogłoszeń.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu, po prymarii będzie zmiana tajemnic różańcowych, na sumie chrzest dzieci.
  9. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto, w kancelarii parafialnej i w kopertach.
  10. Wielki Odpust ku czci Matki Bożej w Sanktuarium w Zawadzie będzie od 2 do 10 września 2023 r. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Planujemy na sobotę 9 września parafialną pielgrzymkę rowerową do Zawady. O szczegółach poinformujemy za tydzień.