1. Dziś XXII Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, o g. 17.00 Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek o g. 9.00 Msza święta na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego 2023/2024, od g. 8.30 okazja do spowiedzi świętej. O g. 10.00 rozpoczęcie roku szkolnego w szkole.
  3. W środę o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła oraz początek Nowenny przed świętem Matki Bożej Bolesnej, po nich Msza święta.
  4. W czwartek od g.17.00 w naszym kościele Godzina święta – adoracja Najświętszego Sakramentu dla wszystkich parafian, z prośbą o nowe i liczne powołania kapłańskie i zakonne oraz o świętość życia kapłańskiego i zakonnego, po niej Msza święta.
  5. W piątek Uroczystość Narodzenia NMP, głównej patronki naszej diecezji. na godz. 18.00 zapraszamy do kościoła kandydatów do bierzmowania z klas VIII oraz ich rodziców na spotkanie rozpoczynające bezpośrednie przygotowanie do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  6. W sobotę o godz. 7.30 z parkingu przed kościołem wyruszy rowerowa pielgrzymka do Sanktuarium w Zawadzie. W pielgrzymce mogą brać udział dorośli i dzieci. Dzieci i osoby niepełnoletnie od siódmej klasy SP powinny mieć pisemną zgodę rodziców, a dzieci młodsze zapraszamy tylko i wyłącznie z opiekunem. Każdy z uczestników ma obowiązkowo we własnym zakresie zadbać o sprawny rower, kamizelkę odblaskową, kask, dostosowany do pogody strój oraz prowiant na czas pielgrzymki. O godz. 11.00 uczestniczyć będziemy we Mszy Świętej, a powrót planowany jest około godz. 16.00. Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisy w kancelarii do środy włącznie. W kancelarii także są do pobrania zgody na wyjazd dla dzieci niepełnoletnich.
  7. W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie i próbę Scholi NućMy Panu w budynku parafialnym.
  8. W następną niedzielę o godz. 11.00 Msza Święta z udziałem dzieci, okolicznościowym kazaniem, specjalną oprawą muzyczną oraz udziałem Scholi NućMy Panu. Składka na tacę będzie na cele inwestycyjne, szczególnie na naprawę urządzeń elektronicznych w kościele i na plebanii uszkodzonych w wyniku wtorkowych wyładowań atmosferycznych w czasie burzy, głównie sterowanie dzwonami, które od wtorku nie działają i czekają na kosztowną serwisową naprawę. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na te cele złożone już na konto, w kancelarii parafialnej i w kopertach.
  9. W dniach 7 do 9 września 2023 r. w Chorzelowie odbywać się będą uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Królowej Rodzin – Pani Ziemi Mieleckiej w roku jubileuszu 45 rocznicy uroczystej intronizacji Jej łaskami słynącego obrazu według programu wywieszonego na tablicy ogłoszeń.