1. Dziś XXIII Niedziela Zwykła, g. 11.00 Msza święta dla dzieci ze specjalną oprawą muzyczną Scholi „NućMy Panu” i okolicznościowym kazaniem.
  2. W poniedziałek na Mszę świętą o g. 18.00 i spotkanie organizacyjne przed I Komunią świętą zapraszamy wszy6stkie dzieci z klas trzecich naszej parafii wraz z rodzicami.
  3. W środę wsp. św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  4. W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, odpust w Parafii MBNP w Mielcu.
  5. W piątek o g. 18.00 Nabożeństwo do Siedmiu Boleści Matki Bożej, Mszy świętej będzie przewodniczył i kazanie wygłosi Ks. mgr Sławomir Zaranek, wikariusz Parafii MBNP w Mielcu, różaniec poprowadzi róża św. Dominika.
  6. W sobotę wsp. św. Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa i męczennika, o g.10.00 spotkanie dla DSM.
  7. W przyszłą niedzielę odpust w Kiełkowie ku czci Matki Bożej Bolesnej.
  8. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na prace przy naprawie i wymianie uszkodzonych przez burzę urządzeń elektronicznych w kościele i w budynkach parafialnych, szczególnie dzwonów złożone na konto parafialne i w kopertach, a także dziś na tacę. Koszty naprawy wyszacowano na około 15 tysięcy złotych.
  9. Spotkane popielgrzymkowe grup mieleckich 16,17 i 18 odbędzie się w sobotę 16.09.23 r. w parafii Ducha Świętego w Mielcu. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godzinie 17.00 w kościele dolnym. Po niej spotkanie i agapa w KOKu. Ks.Przewodnik serdecznie zaprasza wszystkich pielgrzymów, którzy w tym roku w grupach mieleckich podjęli trud pielgrzymowania na Jasną Górę.