1. Dziś XXIV Niedziela Zwykła, Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu, a także Dzień Golgoty Wschodu – Dzień Sybiraka, w Kiełkowie o g. 11.00 suma odpustowa ku czci Matki Bożej Bolesnej, o g. 17.00 wieczorna Msza święta.
  2. W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
  3. We wtorek po wieczornej Mszy świętej spotkanie dla członków grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza.
  4. W środę wsp. Św. Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, męczenników, o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy ofiarowana będzie w intencji dobrodziejów naszego kościoła.
  5. W czwartek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, po wieczornej Mszy świętej spotkanie dla lektorów, ministrantów oraz chętnych chłopców do służby przy ołtarzu.
  6. W piątek o g. 19.15 spotkanie grupy Amahoro, na które szczególnie zapraszamy chętnych do zaangażowania się w działalność grupy młodzieżowej.
  7. W sobotę wsp. św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  8. W sobotę o g. 3.30 w nocy z parkingu przy kościele wyjazd na parafialną pielgrzymkę do Krasnobrodu, Kodnia, Pratulina, Grabarki, Sokółki i Zuzeli.
  9. W następną niedzielę Dzień Modlitw o Trzeźwość oraz Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwne trzeźwości. W bazylice św. Mateusza w Mielcu o g. 11.00 suma odpustowa.
  10. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone w kopertach na konto i w kancelarii parafialnej.