1. Dziś XXIX Niedziela Zwykła, o g. 16.30 nabożeństwo różańcowe, po nim Msza święta wieczorna, po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla Apostolskiej Grupy Młodzieżowej
  2. Codziennie po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo różańcowe.
  3. W poniedziałek święto św. Łukasza Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia.
  4. W środę wsp. św. Jana Kantego, prezbitera, po nabożeństwie zbiórka ceremoniarzy, lektorów i ministrantów.
  5. W czwartek po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla grupy modlitewno – biblijnej św. Eliasza.
  6. W piątek wsp. św. Jana Pawła II, papieża, o g. 16.00 spotkanie dla DSM.
  7. W sobotę 23 października br..w Zabawie w sanktuarium bł. Karoliny Kózkównej będzie doroczne spotkanie misyjne dla róż różańcowych. Rozpocznie się ono Mszą świętą o g. 10.00, zakończy się ok. g. 14.00. Zapisy na wyjazd przyjmujemy do czwartku. Jeśli będzie mała ilość osób to pojedziemy prywatnymi samochodami.
  8. W następną niedzielę Światowy Dzień Misyjny ofiary na tacę będą przeznaczone na potrzeby misji.
  9. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w kopertach i na konto parafialne na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii oraz składane przy okazji wypominków.
  10. Kartki wspominkowe z imionami naszych drogich zmarłych można składać na tacę, w zakrystii i w kancelarii parafialnej z zaznaczeniem przed którą Mszą świętą mają być czytane oraz czy są to wypominki całoroczne czy listopadowe.
  11. W związku z rosnącą liczbą zakażeń COVID-19 Komendant Powiatowej Policji w Mielcu prosi o przypomnienie wiernym biorącym udział w nabożeństwach o konieczności zasłaniania ust i nosa oraz zachowywaniu odpowiednich odległości podczas Mszy świętych odbywających się w przestrzeni zamkniętej czyli w kościele.