1. Dziś XXV Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta. Dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, Dzień Modlitw za Osoby Niesłyszące i Słabo Słyszące oraz Dzień Modlitw o Trzeźwość i Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa.
  2. W środę wsp. św. Wincentego a Paulo, prezbitera, o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów kościoła, po niej Msza święta.
  3. W czwartek wsp. św. Wacława, męczennika. Zapraszamy w czwartek na Wieczór Uwielbienia, który rozpocznie się po Mszy wieczornej. Na to Uwielbienie złoży się adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą prowadzoną przez zespół UwielbiajMy i Rzochowską Diakonię Muzyczną, modlitwa w ciszy i błogosławieństwo lourdzkie.
  4. W piątek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  5. W sobotę wsp. św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła. o godz. 8.30 spotkanie dla kandydatów na ministrantów. O g. 14.00 Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus zapraszają do swojej kaplicy na Mszę świętą odpustową ku czci św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Jak co roku po Eucharystii odbędzie się obrzęd poświecenia róż, które są znakiem  łask obiecanych przez św. Teresę dla wszystkich proszących ją o wstawiennictwo. Zapraszamy do  polecenia św. Teresie wszystkich intencji, które nosimy w sercu, by mogła je przedstawić Miłosiernemu Bogu, którego tak bardzo kochała.
  6. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, na sumie chrzest dzieci. o 16.30 Różaniec, a po nim Msza święta wieczorna.
  7. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne i w kopertach.
  8. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty + Danuta Rozmus z Rzochowa, l.62. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a Ją polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  9. Rada Osiedla Rzochów zaprasza na spotkanie otwarte  z mieszkańcami Osiedla Rzochów, związane z konsultacjami społecznymi w związku z budową kolejnych 100 mieszkań socjalnych  przy ulicy Inwestorów. Spotkanie to odbędzie się w dniu 27.09.2023 r. tj środa  o godz.1700w sali gimnastycznej budynku Szkoły Podstawowej nr 12 w Mielcu przy ul. Wandy 11. W tym dniu będziemy też zbierać propozycje budżetowe mieszkańców na rok 2024. Podpisany Mariusz Mazur.