1. Dziś XXVI Niedziela Zwykła, po prymarii zmiana tajemnic różańcowych, o g. 16.30 Różaniec, po nim Msza święta wieczorna. W Przecławiu odpust ku czci Matki Bożej Różańcowej.
  2. W dni powszednie Msze święte będą o godz. 17.00, po nich nabożeństwo różańcowe.
  3. W poniedziałek wsp. Świętych Aniołów Stróżów, na godz. 17.00 na Mszę Świętą i nabożeństwo różańcowe zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców. Podczas nabożeństwa poświęcenie różańców.
  4. W środę wsp. św. Franciszka z Asyżu.
  5. W czwartek. wsp. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy od g. 16.00 Godzina Święta, adoracja Najświętszego Sakramentu, o 16.30 różaniec, o 17.00 Msza święta, po niej spotkanie dla lektorów i ministrantów.
  6. W piątek Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o g. 6.30 i 17.00 w kościele, o g.18.15 na Łużu, spowiedź od g. 16.00 w kościele, od 18.00 na Łużu. Składka na tacę na misje. Odwiedziny chorych w domach z sakramentalną posługą proboszcz od g. 8.00, ks. Krzysztof od g. 11.00. W piątek na godz. 17.00 zapraszamy do kościoła kandydatów do bierzmowania z klas VIII na Mszę Świętą, różaniec i spotkanie formacyjne. Przypominamy także kandydatom o możliwości spowiedzi. Obecność obowiązkowa.
  7. W sobotę wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, o g. 8.30 spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Zapraszamy nowych. Schola dziecięca „NućMy Panu” zaprasza wszystkie chętne dzieci, które chcą śpiewać na chwałę Pana Boga na spotkanie i próbę w sobotę 7 października 2023 r. o g. 8.00 w salce Domu Parafialnego. Od g. 16.00 adoracja I sobót miesiąca, różaniec prowadzi róża NMP Królowej Różańca Świętego.
  8. W następną niedzielę o godz. 11.00 Msza Święta z udziałem dzieci, okolicznościowym kazaniem, specjalną oprawą muzyczną oraz udziałem Scholi NućMy Panu. W przyszłą niedzielę Msza święta wieczorna w naszym kościele o g.17.00, a po niej o g. 18.00 będzie Koncert Papieski w wykonaniu Orkiestry Dętej Parafii Mielec – Rzochów, powstałej w naszej parafii w ostatnie wakacje, pod dyrekcją Kapelmistrza Pana Erwina Żebro z Chorzelowa. Zapraszamy serdecznie.
  9. W następną niedzielę w Mielcu Diecezjalny Różańcowy Marsz dla życia i rodziny, który rozpocznie Msza święta pod przewodnictwem ks. Biskupa Andrzeja Jeża w kościele p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, przemarsz ulicami miasta z modlitwa różańcową, a zakończy się na Rynku o g. 14.00.
  10. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne i w kopertach oraz te złożone na tacę w następną niedzielę.
  11. Dziś w parafii Ducha Świętego  rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński. Zajęcia będą prowadzone w dolnym kościele przez cztery niedziele od godz. 1500 – 1700 .
  12. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty + Emilia Muniak z Tuszymy, l.93. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a Ja polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Pani8e …”.