Niedziela Zwykła – 26.09.2021 r.

1. Dziś XXVI Niedziela Zwykła, o g. 17.00 Msza święta. Dzisiaj dzień modlitw o trzeźwość i Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa. Po wieczornej Mszy świętej spotkanie dla Grupy Apostolskiej Młodzieży.
2. W poniedziałXXVI ek wsp. św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
3. We wtorek wsp. św. Wacława, męczennika.
4. W środę święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała o g. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów kościoła, po niej Msza święta, a po Mszy świętej zapraszamy na zbiórkę ceremoniarzy, lektorów i ministrantów.
5. W czwartek wsp. św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.
6. Od piątku Msze święte będą w dni powszednie o g. 17.00.
7. W piątek wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Msze święte o g. 6.30 i 17.00, na Łużu o g. 18.15, okazja do spowiedzi świętej od g. 16.00 w kościele, od g. 18.00 na Łużu. O g. 16.00 spotkanie dla DSM. Na g 17.00 na Mszę świętą i nabożeństwo różańcowe w szczególny sposób zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 8 SP wraz z rodzicami, po Mszy świętej spotkanie organizacyjne. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną : od g. 8.00 Podlas i Wojsław, od g. 10.00 Rzochów, Rzemień i Tuszyma. Składka na tacę z I piątku będzie przeznaczona na misje.
Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus serdecznie zapraszają na Mszę świętą odpustową, która będzie w ich kaplicy o g. 14.30. Jak co roku po Eucharystii odbędzie się obrzęd poświęcenia róż, które są znakiem łask obiecanych przez św. Teresę dla wszystkich proszących ją o wstawiennictwo. Zachęcamy do polecania św. Teresie wszystkich intencji, które nosimy w sercu, by mogła je przedstawiać Miłosiernemu Bogu, którego tak bardzo ukochała.
8. W sobotę wsp. św. Aniołów Stróżów, od godz. 16.00 comiesięczna adoracja I sobót miesiąca, które poprowadzi Róża różańcowa NMP Królowej Różańca świętego, różaniec będzie w ramach tego nabożeństwa od g. 16.30, po adoracji o g. 17.00 Msza święta.
9. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla starszych, na sumie chrzest dzieci. o 16.30 Różaniec, a po nim Msza święta wieczorna. po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla Grupy Apostolskiej oraz spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z klas ósmych..
10. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne i w kopertach. We środę po wieczornej Mszy Świętej.