1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła. O g. 11.00 Msza Święta z udziałem dzieci, okolicznościowym kazaniem, specjalną oprawą muzyczną oraz udziałem Scholi NućMy Panu. Dzisiaj Msza święta wieczorna w naszym kościele o g.17.00, a po niej o g. 18.00 będzie Koncert Papieski w wykonaniu Orkiestry Dętej Parafii Mielec – Rzochów, powstałej w naszej parafii w ostatnie wakacje, pod dyrekcją Kapelmistrza Pana Erwina Żebro z Chorzelowa. Wszystkich Parafian i Gości serdecznie zapraszamy.
  2. Dziś w naszym mieście Diecezjalny Różańcowy Marsz dla życia i rodziny, który rozpocznie o g. 12.00 Msza święta w kościele p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy pod przewodnictwem ks. Biskupa Andrzeja Jeża, przemarsz ulicami miasta z modlitwą różańcową, a zakończy się na Rynku o g. 14.00.
  3. W piątek wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera, o g. 18.00 spotkanie Młodzieżowej Grupy Apostolskiej „Amahoro”.
  4. W sobotę Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Nauczyciela. O g. 8.00 spotkanie dla dzieci, które chcą śpiewać w dziecięcej scholi „NućMy Panu” O g. 8.30 spotkanie dla aspirantów.
  5. W przyszłą niedzielę z okazji Dnia Papieskiego po Mszach świętych zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne złożone na konto parafialne oraz dziś na tacę. Dziś po Mszach świętych można złożyć ofiarę do puszek dla pogorzelców Barbary i Piotra Wołowców z Rzochowa, których dom w ubiegłym tygodniu uległ pożarowi.