1. Dziś XXVIII Niedziela Zwykła, o g. 16.30 nabożeństwo różańcowe, po nim Msza święta wieczorna, dzisiaj z okazji Dnia Papieskiego po Mszach świętych zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Codziennie po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo różańcowe.
  3. W poniedziałek wsp. św. Jadwigi Śląskiej, 45 rocznica wyboru św. Jana Pawła II na papieża.
  4. We wtorek wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
  5. W środę święto św. Łukasza Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia.
  6. W czwartek po nabożeństwie wieczornym zbiórka ceremoniarzy, lektorów i ministrantów.
  7. W piątek wsp. św. Jana Kantego, prezbitera. O g. 17.00 kolejne nabożeństwo do Siedmiu Boleści Matki Bożej. Mszy świętej będzie przewodniczył i kazanie wygłosi Ks. mgr Łukasz Halada, wikariusz parafii św. Stanisława Biskupa i męczennika w Pustkowie – Osiedlu. Różaniec poprowadzi róża św. Magdaleny. Na nabożeństwo przynieśmy lampiony.
  8. W sobotę o godz. 8.30 spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  9. W następną niedzielę Światowy Dzień Misyjny ofiary na tacę będą przeznaczone na potrzeby misji. W przyszłą niedzielę po Mszach przed południem młodzież z Grupy Amahoro urządza kiermasz ciast. Złożone przy tej okazji ofiary przeznaczone będą na działalność Grupy. Serdecznie zapraszamy, a za życzliwość, ofiarność i dobre serce już teraz wyrażamy ogromną wdzięczność „Bóg zapłać”. W Mszy świętej o g. 7.30 będą uczestniczyć członkowie Koła Łowieckiego „Ponowa”.
  10. Staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w kopertach i na konto parafialne na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii oraz składane przy okazji wypominków.
  11. Kartki wypominkowe z imionami naszych drogich zmarłych można składać na tacę, w zakrystii i w kancelarii parafialnej z zaznaczeniem przed którą Mszą świętą mają być czytane oraz czy są to wypominki całoroczne czy listopadowe.
  12. Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego” i Kalendarza Rolników na 2024 r.