1. Dziś o g.16.30 Różaniec za zmarłych z wypominkami, następnie Msza święta wieczorna.
  2. W poniedziałek wsp. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
  3. We wtorek wsp. Ofiarowania NMP.
  4. W środę wsp. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu i muzyki kościelnej, o g. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w intencji dobrodziejów naszego kościoła, po niej Msza święta.
  5. W piątek wsp. św. Andrzeja Dunc-Lac, prezbitera i Towarzyszy, męczenników, o g. 19.15 spotkanie Młodzieżowej Grupy Amahoro.
  6. W sobotę o g. 8.30 ostatnie spotkanie dla aspirantów.
  7. W przyszłą niedzielę uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata po Mszach świętych dopołudniowych przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi, za którego pobożne publiczne odmówienie Kościół udziela odpustu zupełnego. W naszej diecezji jest to dzień Liturgicznej Służby Ołtarza, polecajmy Chrystusowi Królowi Wszechświata w naszych modlitwach lektorów, ministrantów i DSM. na Mszy świętej o g.11.00 błogosławieństwo czterech nowych ministrantów. N Mszach świętych będzie poświecenie opłatków na wigilijny stół. Po Mszach świętych można je otrzymać przy wyjściu z kościoła od Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus. Złożona przy tej okazji ofiara jest wyrazem wdzięczności i częściowego wynagrodzenia za posługę w naszym kościele S. Szczepany i S. Cypriany.
  8. W minionym tygodniu odeszła + Stefania Cyran z ul. Majowej, l. 87. Rodzinie składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarła polecamy Miłosierdziu Bożemu : „Dobry Jezu, a nasz Panie …”.
  9. Serdecznie zapraszamy do udziały w samolotowej pielgrzymce Śladami Siostry Łucji – do Fatimy i miejsc związanych z objawieniami fatimskimi oraz innych miejsc w Portugalii i Hiszpanii, którą planujemy na 5 do 12 lipca 2024. Zapisy do połowy grudnia, a więcej informacji w programie wywieszonym w gablocie, na profilu Facebookowym lub u ks. Krzysztofa.